Nosubj

I think about Mao: Мысли о :ЛЕНИН:е: Nosubj
5425: By dfonr [ts12-b73.Moscow.dial.rol.ru] on Thursday, June 26, 2003 - 23:09:

вербицкийтоживалениннетноленинбылестьибудетавербицкогонебылонетинебудетсвасстанетсяпостмодернистыхуевы


Advertisement on IMPERIUM.LENIN.RU
Измена Родине себя не окупает | Притча о Бесах и о товарище Зюганове
Картина космических сил | Вокалист Секс Пистолз, грабитель поездов

Topics Last Day Last Week Tree View    Getting Started Formatting Troubleshooting Program Credits    New Messages Keyword Search Contact Moderators Edit Profile Administration