Nosubj

I think about Mao: Мысли о :ЛЕНИН:е: Nosubj
5425: By dfonr [ts12-b73.Moscow.dial.rol.ru] on Thursday, June 26, 2003 - 23:09:

вербицкийтоживалениннетноленинбылестьибудетавербицкогонебылонетинебудетсвасстанетсяпостмодернистыхуевы


Advertisement on IMPERIUM.LENIN.RU
Путин над всей землей | Удар Русских Богов | Наша Родина - Бухенвальд
ОПРЕДЕЛЕНИЕ ВСЕГО | ПСИХОДЕЛИЯ TOMORROW | Аполлинария о музыке и танцах

Topics Last Day Last Week Tree View    Getting Started Formatting Troubleshooting Program Credits    New Messages Keyword Search Contact Moderators Edit Profile Administration